Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC

Oferujemy pełen zakres pakietów ubezpieczeniowych przeznaczonych dla służby zdrowia m.in. dla praktyk lekarskich, gabinetów, przychodni czy ubezpieczenia w życiu prywatnym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ubezpieczenia OC lekarzy oraz osób wykonujących zawody medyczne. Są to zarówno ubezpieczenia dobrowolne jak i obowiązkowe. Posiadamy specjalne pakiety dla lekarzy na ubezpieczenia gabinetów, praktyk lekarskich i przychodni.

W ofercie znajduje się również szeroka gamę ubezpieczeń wielu towarzystw świadczących ubezpieczenie medyczne przeznaczone dla farmaceutów i aptek. Należą do nich m.in. ubezpieczenie OC zawodowego jak i bardzo atrakcyjny pakiet ubezpieczeń majątkowych.

Oferujemy również pełną ofertę ubezpieczeń dla lekarzy weterynarii, techników weterynaryjnych i ich gabinetów oraz praktyk. W swojej ofercie posiadamy produkty związane bezpośrednio z wykonywanym zawodem (OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej weterynarzy), majątku związanego z wykonywanym zawodem (gabinety, praktyki, sprzęt i samochody) a także szeroką ofertę ubezpieczeń w życiu prywatnym.

Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Przygotujemy Państwu najlepsze ubezpieczenia na bardzo rozsądnych warunkach.