OC mechanik samochodowy

Ubezpieczenia OC dla mechanika samochodowego

Jesteś właścicielem: warsztatu samochodowego, wulkanizacji opon, lakierni pojazdów?

Być może pracujesz jako monter samochodowy lub mechanik – elektryk?

Dobrze trafiłeś!

Ta oferta ubezpieczeniowa chroni Ciebie i dba o Twój wizerunek w oczach klientów.

Branża samochodowa to niezwykle prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki. Praktycznie w każdym gospodarstwie domowym znajduje się pojazd mechaniczny, którego prawidłowa eksploatacja zakłada serwis i naprawę. Specjaliści są w tym zakresie niezwykle poszukiwani, ale klienci coraz bardziej wymagający. Oznacza to, że częściej szukają fachowców, którzy są ubezpieczeni od ewentualnych usterek przy pracy.

Nawet najlepszy mechanik specjalista nie jest w stanie uniknąć błędu w swojej sztuce, wykonując naprawy awarii w układach mechanicznych czy podzespołach pojazdu. Niestety klienci coraz częściej doszukują się niedoskonałości w pracy mechaników, by uzyskać zwrot kosztów robocizny lub zakupionych części. Ubezpieczenie OC mechanika samochodowego od wykonywanej pracy chroni Twój warsztat i pracowników!

Pracując jako mechanik – elektryk obawiasz się konsekwencji zdarzeń wywołanych przez zwarcia i uszkodzenia instalacji elektrycznej. Mechanik – wulkanizator podczas wymiany opon, ustawienia zbieżności kół pojazdu ma świadomość, że każdy najmniejszy błąd przy dokręcaniu śrub może decydować o bezpieczeństwie klienta podczas jazdy. W trakcie codziennych prac w warsztacie samochodowym ryzyko otarć lakieru, uszkodzenia plastikowych elementów czy nieprawidłowa wymiana części jest wielce prawdopodobne. Niewielki błąd w pracy może przyczynić się nie tylko do utraty klienta, ale przede wszystkim do upadku firmy. Klienci coraz częściej korzystają z pomocy rzeczoznawców by wykazać, że kolizja była wynikiem awarii pojazdu, więc z winy mechanika.

Przygotowane przez nas ubezpieczenie OC chroni także Twoje miejsce pracy przed sytuacjami, których nie da się przewidzieć lub na które nie masz wpływu, jak: pożar, będący wynikiem zwarcia instalacji czy kradzież mienia klienta, będąca skutkiem włamania.

Ubezpiecz się u Nas!

Complexowo zadbamy o Ciebie, Twój Warsztat i Pracowników!

Zadzwoń do Nas – 795 700 474

Umów się na spotkanie – na terenie całego kraju

Odwiedź Nas w biurze:

Poznań: ul. Jarochowskiego 48a

Poznań: ul. Gronowa 59

Słupca: ul. Poznańska 6