Ubezpieczenie dla stacji diagnostycznej, stacji kontroli pojazdów

Ubezpieczenie OC dla stacji kontroli pojazdów, polisa OC dla stacji diagnostycznej

Diagnosta popełnił błąd – czy mogę domagać się zwrotu pieniędzy lub jakiejkolwiek rekompensaty za wymienioną sprawną część lub zbędną naprawę? Takie pytania pojawiają na forach internetowych. Niestety roszczeniowych klientów jest coraz więcej. Jeżeli nadal zastanawiasz się nad wykupieniem ubezpieczenia dla swojej stacji diagnostycznej – nie zwlekaj i nie odkładaj tego na jutro, wykup polisę ubezpieczeniową już dziś.

Badanie techniczne przeprowadzone na stacji kontroli pojazdów może zakończyć się zarówno pozytywnie jak i negatywnie. W przypadku negatywnej oceny poinstruujesz klienta co należy naprawić aby przy następnej wizycie otrzymał pieczątkę.  Zdarza się jednak, że coś pójdzie nie tak i roszczeniowy klient zażąda od ciebie odszkodowania. Poniesienie strat finansowych może nadwyrężyć twój portfel i odbić się na funkcjonowaniu twojej działalności.

Roszczeniowy klient stacji diagnostycznej to nie jedyny powód dla którego warto wykupić ubezpieczenie jeżeli prowadzisz stację kontroli pojazdów.

Polisa ubezpieczeniowa dla stacji diagnostycznej ochrania również twoje mienie

Ochrona obejmuje szkody wyrządzone przez Ciebie i twoich pracowników klientom twojej stacji diagnostycznej ale także szkody na stanowisku pracy stacji kontroli pojazdów. Ubezpieczenie twojej stacji diagnostycznej zapewni Ci ochronę nie tylko mienia osób trzecich ale również twojego mienia.

Awaria instalacji, pożar, zalanie, przepięcia – polisa ochroni ciebie jako właściciela stacji diagnostycznej od nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Ubezpieczenie zminimalizuje straty finansowe, które poniósłbyś za szkody powstałe w wyniku wadliwego działania twoich urządzeń diagnostycznych. Analizatory spalin, odciągi spalin, dymomierze, urządzenia do podnoszenia pojazdu czy kontroli hamulców  to tylko nieliczne z urządzeń, które potrzebujesz, a które mogą popsuć się w skutek działania zdarzeń losowych i narazić ciebie nie tylko na straty związane z zakupem nowego urządzenia ale też z przestojem firmy.  Wykupując polisę ubezpieczeniową OC dla stacji kontroli pojazdów wykupujesz ochronę twoich urządzeń, wyposażenia, maszyn i mienia firmowego oraz pracowniczego od kradzieży, wandalizmu i zdarzeń losowych i pokrycia strat w przypadku przestoju firmy w skutek tych zdarzeń. 

Ubezpieczamy stacje diagnostyczne na terenie całej Polski

Zakres ubezpieczenia możesz dowolnie rozszerzyć na wybrane przez siebie opcje i dopasować ochronę ubezpieczeniową do specyfiki branży stacji kontroli pojazdów. 

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

795 700 474

biuro@ubezpieczenia-complex.pl

Możesz zawrzeć z nami ubezpieczenie online bez konieczności wychodzenia z domu. 

Wspólnie dobierzemy najoptymalniejszy wariant dla ubezpieczenia twojej stacji kontroli pojazdów.

Nasza Multiagencja ubezpieczeniowa posiada wieloletnie doświadczenie w polisach ubezpieczeniowych dla firm. Nasze oddziały znajdują się w Poznaniu ale działamy na terenie całego kraju i ubezpieczamy firmy w całej Polsce.