Ubezpieczenie na życie a koronawirus

Ubezpieczenie na życie w obliczu zagrożenia koronawirusem.

Ważna informacja dla wszystkich ubezpieczonych na życie.

Aktualnie, w przypadku ubezpieczenia na życie wiele firm nie wprowadziło jeszcze żadnych wyłączeń w związku z zagrożeniem zachorowania i śmierci w skutek koronawirusa. Oznacza to, że za pobyt w szpitalu związany z zachorowaniem wywołanym przez SARS-CoV-2 zostanie wypłacone świadczenie wynikające z umowy na  życie zawartej z ubezpieczalnią. W przypadku śmierci w skutek zarażenia wirusem osoby wskazane jako uposażone otrzymają odszkodowanie. Ubezpieczenie na życie obejmuje zarażenie koronawirusem ponieważ wirus może być klasyfikowany jako ostre zapalnie płuc co oznacza ochronę i wsparcie ubezpieczonego.

Składki na ubezpieczenie na życie, w zależności od wybranego wariantu zaczynają się już od 30 zł na miesiąc.  Warto zabezpieczyć siebie i bliskich i wykupić ochronę ubezpieczeniową na życie. 

 

Informujemy, że w obliczu zagrożenia związanego z licznymi zarażeniami koronawirusem uruchomiliśmy możliwość zawarcia polisy online – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo aby zawrzeć ubezpieczenie.