Ubezpieczenie OC dla firmy budowlanej

Czy firma budowlana potrzebuje ubezpieczenia?

Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną to wiesz jak bardzo jest to wymagający i odpowiedzialny biznes. Aby skutecznie się rozwijać i chronić swoje interesy powinieneś posiadać ubezpieczenie OC dla firmy budowlanej. Prowadzenie firmy w branży budowlanej generuje dużo stresu co na dłuższy okres czasu przekłada się na wypalenie zawodowe. Ten rodzaj działalności wiąże się z wieloetapowym ryzykiem i wieloma niebezpieczeństwami.

Co może właściwie się wydarzyć i z czym musisz się mierzyć chcąc prowadzić firmę budowlaną?

Wypadki przy pracy, które bardzo często maja późniejsze zdrowotne konsekwencje, awaria urządzeń i sprzętu, kontrahenci, którzy są niewypłacalni.

Jak się przed tym zabezpieczyć?

Wielu rzeczy nie da się przewidzieć i uniknąć ale możesz się od nich ubezpieczyć a w przypadku wystąpienia szkody ubezpieczyciel pokryje za Ciebie wszystkie te koszty, z którymi, bez dobrego ubezpieczenia, musiałbyś zmagać się sam.  Nie unikniesz zdarzeń losowych ale możesz się na nie dobrze przygotować wykupując polisę ubezpieczeniową.

Już wiesz dlaczego tak ważne jest dobre ubezpieczenia dla firmy budowlanej. Przeczytaj zatem od czego chroni.

Korzyści płynące z ubezpieczenia firmy budowlanej

Dobra polisa ubezpieczeniowa dla biznesu budowlanego powinna chronić twoją firmę budowlaną i jej mienie a także życie i zdrowie twoich pracowników.  Ubezpieczenie zapewnia także ochronę przed negatywnymi skutkami działań twoich pracowników względem osób trzecich. Ubezpieczyciel pokrywa koszty w razie pojawienia się problemu – np. gdy stojący obok miejsca budowy pojazd ulegnie uszkodzeniu z waszej winy.

Ubezpieczymy twoją firmę budowlaną zdalnie lub z dojazdem do Ciebie

Multiagencja Complex Ubezpieczenia znajduje się na terenie Poznania. Obsługujemy firmy budowlane na terenie całej Polski.  Istnieje możliwość zawarcia polisy zdalnie – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i wybierzmy razem najdogodniejszy wariant ubezpieczenia OC dla twojej firmy budowlanej.

tel. 795 700 474

email: biuro@ubezpieczenia-complex.pl