Ubezpieczenie zakładu pogrzebowego

Ubezpieczenie dla zakładu pogrzebowego

Skoro trafiłeś na stronę  naszej Multiagencji Ubezpieczeniowej jesteś zainteresowany wykupieniem ochrony i ubezpieczeniem zakadu pogrzebowego. Rozsądna decyzja. Mamy spore doświadczenie i pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszy wariant polisy.

Zakłady pogrzebowe mogą oferować bardzo rozbudowany wachlarz usług – to nie tylko świadczenie usług w zakresie pochówku zmarłych, ale także kosmetyka osób zmarłych, organizacja całej ceremonii pogrzebowej, sprzedaż rekwizytów pogrzebowych, sprzedaż trumien. Prowadzenie takich usług jak transport zmarłych, kremacja, ekshumacja lub balsamowanie zwłok to niezwykle wymagające i odpowiedzialne zajęcie. Jeżeli prowadzisz zaklad pogrzebowy warto ubezpieczyć swoją działalność. Cena ubezpieczenia nie jest wygórowana a sama polisa zapewni Ci spokojny sen i zabezpieczy twoją firmę w przypadku niespodziewanych zdarzeń losowych i roszczeń klientów.

Nasza multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą w Poznaniu obsługuje firmy na terenie całej Polski. Oferujemy ubezpieczenia dla firm i instytucji, ubezpieczenia na życie, komunikacyjne i turystyczne. Zapraszamy na kontaktu. 

Tel: 795 700 474 

biuro@ubezpieczenia-complex.pl