Ubezpieczenia Słupca

Kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu ubezpieczycieli. Dzięki nam szybko znajdziesz polisę dla domu, pojazdu, na wyjazd, czy na życie w najniższej cenie. Dzięki współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi mamy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Słupcy i okolic.

PEŁNA OFERTA UBEZPIECZEŃ W SŁUPCY

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia takich firm jak: PZU, Link 4, AXA, Proama, MTU, Aviva, Ergo Hestia, Generali, Compensa, Inter Risk, Alianz i wiele innych.

Oferujemy ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, turystyczne oraz ubezpieczenia na życie. Specjalizujmy się m.in. w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych, a także proponujemy najkorzystniejsze ubezpieczenia dla firm i działalności gospodarczych. Proponujemy najlepsze ubezpieczenia samochodu i motocykla, najtańsze ubezpieczenie OC i optymalny pakiet Auto Casco, który obejmuje ubezpieczenie od kradzieży i wszelkich innych zdarzeń losowych.

Dodatkowo zabezpieczymy następstwa nieszczęśliwych wypadków na drodze i pomoc w Assistance w różnych wariantach - w zależności od Twoich potrzeb.
Jeśli chcesz tanio ubezpieczyć mieszkanie od zalania, kradzieży lub innych zdarzeń losowych, szukasz ubezpieczenia mieszkania pod kredyt hipoteczny lub budujesz dom i chcesz go ubezpieczyć – koniecznie skontaktuj się z nami.

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności w odpowiednim dobieraniu polis.