Ubezpieczenie OC dla groomera, ubezpieczenie dla psiego fryjzera i spa dla psów

Jesteś groomerem (psim fryzjerem) i prowadzisz salon urody dla psów ? Czy zastanawiałeś się może nad korzyściami płynącymi z zakupu ubezpieczenia dopasowanego do specyfiki twojej branży?  Strzyżenie sierści psów i kotów w salonach dla czworonogów to tylko jedna z wielu usług groomerskich. Usługi groomera to również mycie, czyszczenie uszu, trymowanie czy usuwanie insektów. Te wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które pozwalają zadbać o właściwą higienę psów i kotów wiążą się również z odpowiedzialnością i ewentualnymi roszczeniami klienta względem Ciebie ponieważ właściciel czworonoga oddaje swojego pupila pod twoją opiekę i w tym właśnie czasie stajesz się za niego odpowiedzialny. Czasami nawet nie spodziewasz się, że coś może pójść nie tak ale warto zabezpieczyć się od nieprzyjemności finansowych związanych z przykrymi sytuacjami, które mogą wydarzyć się nawet nie z twojej winy, ale to ty zostaniesz pociągniety do odpowiedzialności.

Pies, który został pod twoja opieką w salonie zjadł guzik lub rękawiczkę jednorazową? Brzmi jak zły sen ale niestety sytuacje kiedy nasz pupil zje coś co może mu zaszkodzić zdarzają się całkiem nierzadko. Pies wyrwie się z rąk i złamie łapę albo poruszy się podczas strzyżenia i skaleczysz mu ucho. Kto zostanie pociągnięty do odpowiedzialności? Niestety, groomer.

Błąd może nie wynikać nawet ze sposobu pielęgnacji, jakiej poddajesz czworonoga. Wystarczy, że wlaściciel psa przewróci się w twoim salonie i dozna uszczerbku na zdrowiu. To ty zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności.

Ubezpieczenie OC dla groomera chroni twoje mienie, zabezpiecza ciebie i twoich pracowników. Ubezpieczenie działa w wypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych takich jak zalanie, pożar czy przepięcia w twoim psim salonie spa ale również w przypadku wandalizmu i kradzieży z włamaniem.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy firma ubezpieczeniowa z Poznania. Ubezpieczamy na terenie całego kraju.

tel. 795 700 474

e-mail: biuro@ubezpieczenia-complex.pl