Ubezpieczenie pralni chemicznej

Ubezpieczenie dla pralni chemicznej

Pralnia chemiczna zniszczyła moją marynarkę. Czy mogę żądać zadośćuczynienia?

Takie właśnie pytania pojawiają się na internetowych forach. Każdy z nas obawia się wypadku przy pracy i roszczeniowego klienta. Boimy się strat finansowych a stres nie jest dobrym kompanem przy prowadzeniu działalności. Zastanów się więc jak możesz uchronić swój portfel od niespodziewanych wydatków finansowych związanych z roszczeniami klientów pralni chemicznej a przy tym zapewnić sobie psychiczny spokój i zredukować niepotrzebny stres. Polisa ubezpieczeniowa dla pralni chemicznej. To najlepsze rozwiązanie.

Prowadząc pralnię chemiczną wiesz, że jest to wymagający biznes, który wymaga od ciebie odpowiedzialności. Niektórych zdarzeń nie jesteś w stanie jednak przewidzieć. Suknia ślubna oddana do twojej pralni chemicznej podrze się podczas czyszczenia, garnitur czy kurtka w wyniku działania użytych przez ciebie środków chemicznych odbarwią się lub zmechacą.

Inny przykład – klient odwiedzający twoją pralnię chemiczną poślizgnie się i złamie nogę i niestety to ty, jako właściciel pralni chemicznej, w której wypadek miał miejsce, zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności. Ale nie przejmuj się. Będziesz miał polisę ubezpieczeniową.

Ubezpieczalnia wypłaci odszkodowanie również w przypadku gdy twój pracownik popełni błąd i zniszczy drogi płaszcz pana X lub ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi przy pracy.  Pewnie już  rozumiesz jak ważne jest ubezpieczenie twojej pralni chemicznej. Dowiedz się zatem od czego jeszcze chroni Ciebie wykupiona polisa ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenie pralni chemicznej chroni także twoje mienie. Jesteś ubezpieczony od zdarzeń losowych tj od pożaru, ognia, powodzi, zalania czy przepięcia. Ubezpieczenie zapewnia ochronę od kradzieży, włamania z rabunkiem czy wandalizmu.  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:

Tel. 795 700 474 lub email: biuro@ubezpieczenia-complex.pl

Jesteśmy Multiagencją z Poznania. Ubezpieczamy na terenie całej Polski i jesteśmy doświadczeni w zawieraniu polis ubezpieczeniowych dopasowanych pod działalność pralni chemicznej. Zapraszamy do kontaktu.