Ubezpieczenia Słupca

KILKADZIESIĄT TOWARZYSTW UBEZPIECZENIOWYCH W JEDNYM MIEJSCU. OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE

Na naszą ofertę składają się ubezpieczenia kilkudziesięciu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dzięki nam szybko znajdziesz polisę dla domu, pojazdu, na wyjazd, czy na życie w najniższej cenie. Dzięki współpracy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi mamy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Słupcy i okolic.

PEŁNA OFERTA UBEZPIECZEŃ W SŁUPCY

W ramach zawierania umów ubezpieczeniowych współpracujemy z takimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak PZU, Link 4, AXA, Proama, MTU, Aviva, Ergo Hestia, Generali, Compensa, Inter Risk, Allianz i wiele innych.

Adres biura w Słupcy

ul. Poznańska 6
62-400 Słupca
Wyznacz trasę dojazdu

Godziny otwarcia

Pon – Pt : 09:30 – 17:30
Sob : Zamknięte
Niedziela : Zamknięte

Kontakt

(+48) 691 503 975
slupca@ubezpieczenia-complex.pl

Nasze ubezpieczenia w Słupcy

Oferujemy ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia zdrowotne, komunikacyjne, turystyczne oraz ubezpieczenia na życie. Specjalizujemy się m.in. w ubezpieczeniach komunikacyjnych, mieszkaniowych, a także proponujemy najkorzystniejsze ubezpieczenia dla firm i działalności gospodarczych. Proponujemy najlepsze ubezpieczenia samochodu i motocykla, najtańsze ubezpieczenie OC i optymalny pakiet Auto Casco, który obejmuje ubezpieczenie od kradzieży i wszelkich innych zdarzeń losowych.

Dodatkowo zabezpieczymy następstwa nieszczęśliwych wypadków na drodze i pomoc w Assistance w różnych wariantach – w zależności od Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz tanio ubezpieczyć mieszkanie od zalania, kradzieży lub innych zdarzeń losowych, szukasz ubezpieczenia mieszkania pod kredyt hipoteczny lub budujesz dom i chcesz go ubezpieczyć – koniecznie skontaktuj się z nami.

Twoje potrzeby są dla nas najważniejsze. Dlatego nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności w odpowiednim dobieraniu polis.

W przypadku ubezpieczeń na życie, oferujemy różnorodne rozwiązania, które pomogą Ci zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swojej rodziny. Nasze propozycje obejmują zarówno polisy gwarantujące wypłatę świadczeń na wypadek śmierci, jak i ubezpieczenia chroniące przed trwałą niezdolnością do pracy czy poważnymi schorzeniami. Dzięki temu, nasi klienci mają możliwość wyboru optymalnej ochrony, dostosowanej do ich indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowej.

Nasza oferta ubezpieczeń turystycznych i zdrowotnych skierowana jest zarówno do osób podróżujących sporadycznie, jak i często odwiedzających zagraniczne kraje. Gwarantujemy ochronę na czas podróży lub na określony okres, z uwzględnieniem różnych rodzajów aktywności. Oferujemy ubezpieczenia kosztów leczenia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a także ochronę bagażu i sprzętu sportowego. Naszym priorytetem jest, abyś mógł cieszyć się podróżą bez obaw o nieprzewidziane wydarzenia i nieplanowane koszty.