Ubezpieczenie dla elektryka

Ubezpieczenie OC dla elektryka, energetyka

Stare polskie przysłowie brzmi: “elektryka prąd nie tyka”, niestety wypadki przy pracy nie omijają. Jeśli pracujesz w branży elektrycznej, zajmujesz się podłączaniem instalacji elektrycznych, masz jednoosobową działalność lub świadczysz usługi elektryczne/energetyczne na dużą skalę – nasza oferta ubezpieczenia od jest Właśnie dla Ciebie!

W ramach jednej polisy OC dla elektryka proponujemy Tobie ubezpieczenie chroniące w dwóch obszarach twojej pracy:

1) ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej elektryka 

2) ubezpieczenie od ryzyka zawodowego elektryka

Dlaczego proponujemy Tobie tak szeroki zakres usług? To proste, wychodzimy na przeciw Waszym oczekiwaniom!

Do naszej agencji coraz częściej zgłaszają się klienci, którzy chcieliby ubezpieczyć wszystko, co związane jest z następstwami ich pracy. Chcą mieć pewność, że ich działalność nie zostanie zawieszona a świadczenie usług na najwyższym poziomie będzie mogło być nadal kontynuowane. Szczególnie wtedy, gdy wydarzy się coś czego się nie spodziewamy.

Obecnie większość firm, zleceniodawców, podczas wyboru najlepszej oferty wymaga przedstawienia polisy OC. O ile ubezpieczenie od odpowiedzialności zawodowej energetyka jest obowiązkowe, nałożone Rozporządzeniem Ministra Finansów z 28 grudnia 2009 r., tak od elektryków nie jest ono wymagane. Warto je jednak mieć, ponieważ obejmuje ono szkody powstałe w związku z wykonywaną pracą, np. zniszczenie instalacji znajdującej się na posesji klienta podczas prac ziemnych lub w każdym innym miejscu, gdzie prowadzisz swoją działalność. Taki rodzaj szkody, w przypadku braku OC niesie za sobą ogromne straty finansowe. Polisa chroni także Twoich pracowników, gdy roszczeniowy klient zażąda wypłacenia rekompensaty finansowej za sytuacje, których nie jesteście w stanie uniknąć w tym zawodzie. Jakże często słyszysz, że kolega po fachu uszkodził klientowi sprzęt AGD? Jak często klient oskarżył jednego z was o nieodpowiednie połączenie instalacji elektrycznej, które doprowadziło do zwarcia instalacji? Tak. Bardzo często. Nasza polisa chroni cię przed zarzutami i konsekwencjami finansowymi niesionymi przez takich klientów.

Drugi składnik polisy dotyczy ryzyka, jakie ponosisz wykonując zawód elektryka/energetyka. Pakiet wypadków podczas pracy, stopień ich wystąpienia jest bardzo wysoki a skutki mogą być nieodwracalne.

Zadbaj o spokojną przyszłość Twoją i Twoich najbliższych! Nie zwlekaj z podjęciem decyzji o wykupieniu polisy dla elektryka.

Jesteśmy po to, by dobrać ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Działamy na terenie całego kraju.

Zadzwoń i porozmawiaj z naszym agentem: 795 700 474