Ubezpieczenie dla stylistki rzęs / stylistki paznokci

Na pewno masz piękny salon i regularnie szkolisz się podnosząc swoje kwalifikacje.

Być może zatrudniasz pracowników i tworzysz jeden z najlepszych punktów stylizacji w swoim mieście.

Mimo, że pracujesz na świetnych produktach i dbasz o zgody dla klientek związane z procedurą i zaleceniami zabiegowymi czy RODO, nie powinnaś zapomnieć o ubezpieczeniu swojego salonu.

Jakie są ubezpieczenia i dlaczego różnią się ceną?

Pamiętaj, że każda polisa wyceniana jest indywidualnie. Możesz wykupić ubezpieczenie za 100 zł ale również i takie za 1000 zł. Cena uzależniona jest od ilości osób, które ubezpieczenie chroni jak i jego zakresu.

Właściciele salonów kosmetycznych, którzy prowadzą gabinety od wielu lat, wykupują zawsze kompleksową ochronę. Doświadczenie nauczyło ich, że dobre ubezpieczenie salonu jest jednym z najważniejszych punktów w prowadzeniu własnej działalności. Cena solidnego ubezpieczenia to przecież zaledwie kilka klientek w skali całego roku ochrony ubezpieczenia.

Mimo, że włożysz całe swoje serce w wykonaną aplikację może wydarzyć się coś nieoczekiwanego i roszczeniowy klient będzie chciał wejść z Tobą na drogę sądową i uzyskać rekompensatę. Być może miałaś już kontakt z takim klientem i musiałaś wejść w kontakt z prawnikiem aby przebrnąć przez tą przykrą sytuację. W przypadku takiej konieczności ubezpieczyciel pokrywa koszty sądowe i opłaci honorarium wskazanego przez ciebie adwokata. Twój spokój psychiczny zagwarantowany ochroną ubezpieczenia jest najcenniejszy.

Jesteśmy multiagencją z siedzibami w Poznaniu i Słupcy. Obługujemy salony na terenie całej Polski. Ubezpieczamy zarówno osoby, które świadczą usługi w salonie jak i instruktorów prowadzących szkolenia dla przyszłych stylistek.  Zapraszamy do współpracy szkoły kosmetyczne, centra szkoleniowe, gabinety kometyczne, podologiczne, salony fryzjerskie, makijażystów, stylistki rzęs, stylistki paznokci, linergistki i gabinety masażu na terenie całego kraju. Wybierzemy wspólnie najoptymalniejszy zakres, który zagwanatuje ci spokojny sen.